Fajans. Med handmålad dekor. Lock av tenn, bl.a. med graverat monogram. Naggar, sprickor, krackelering, glasyrbortfall. (Höjd 24)
1 500 SEK | 2021-04-05 08:29 |
1 400 SEK | 2021-04-05 01:53 |
700 SEK | 2021-04-04 23:12 |
550 SEK | 2021-04-04 21:46 |
350 SEK | 2021-04-01 19:50 |
300 SEK | 2021-04-03 22:29 |
150 SEK | 2021-04-01 21:12 |
100 SEK | Startpris |