Stål. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Repor, armband saknas, bruksslitage. (Bredd 40mm)
1 300 SEK | 2021-04-05 12:00 |
1 200 SEK | 2021-04-05 07:21 |
650 SEK | 2021-04-05 10:35 |
500 SEK | 2021-04-05 01:04 |
350 SEK | 2021-04-04 22:45 |
300 SEK | 2021-04-04 21:52 |
250 SEK | 2021-04-03 22:48 |
150 SEK | 2021-04-01 21:04 |
100 SEK | 2021-04-01 20:33 |
100 SEK | Startpris |