Bandad dekor. Konisk form. Trestämplad. Slitage, enstaka förstärkningar, tumgrepp med bulor. (Höjd 27)
500 SEK | 2021-04-05 12:57 |
450 SEK | 2021-04-05 12:03 |
300 SEK | 2021-04-04 22:08 |
200 SEK | 2021-04-03 08:48 |
100 SEK | Startpris |