Med dekor av björnbär. Mattallrikar 16st, förrättstallrikar 4st, assietter 13st, kaffekoppar 12st, kaffefat 14st, sockerskål, gräddkanna, serveringsfat 7st, tekanna samt kaffekanna. Bruksslitage, fläckar, bl.a. med naggar. (Tallrikarnas diameter 24,5)
950 SEK | 2021-04-05 11:54 |
900 SEK | 2021-04-02 14:16 |
400 SEK | 2021-04-01 21:29 |
100 SEK | Startpris |