Kaffekoppar 6st, kaffefat 7st, tekoppar 7st, tefat 8st, sockerskål samt tekanna. Bruksslitage, fåtal nagg. (Kopparnas diameter 8-9)
1 600 SEK | 2021-04-05 09:20 |
1 500 SEK | 2021-04-05 11:46 |
1 200 SEK | 2021-04-04 23:18 |
1 100 SEK | 2021-04-03 23:03 |
900 SEK | 2021-04-02 07:18 |
900 SEK | 2021-04-03 12:25 |
800 SEK | 2021-04-02 10:21 |
100 SEK | Startpris |