Fanerat i alrot. Brännmärkt. Lås saknas. Smärre fanerskador, invändigt med fläckar. (Höjd 9,5, längd 17,5, djup 11)
2 400 SEK | 2021-04-05 11:28 |
2 300 SEK | 2021-04-05 11:18 |
2 000 SEK | 2021-04-05 00:01 |
1 000 SEK | 2021-04-03 21:00 |
900 SEK | 2021-04-01 19:41 |
750 SEK | 2021-04-02 16:13 |
500 SEK | 2021-04-01 19:07 |
500 SEK | 2021-04-01 19:28 |
100 SEK | Startpris |