Fajans. Med handmålad dekor. Två signerade. Krackelering, en med kantnagg. (Diameter 22,5)
750 SEK | 2021-04-05 11:45 |
750 SEK | 2021-04-05 12:05 |
150 SEK | 2021-04-04 21:02 |
100 SEK | Startpris |