Troligen Melchior Beck, Stockholm. Fyrstämplat. Repor, mindre bulor, slitna stämplar. (Diameter 47)
1 900 SEK | 2021-04-05 11:56 |
1 800 SEK | 2021-04-04 16:20 |
950 SEK | 2021-04-05 09:55 |
500 SEK | 2021-04-02 10:15 |
350 SEK | 2021-04-02 09:52 |
150 SEK | 2021-04-01 23:12 |
100 SEK | Startpris |