Conrad Baldauf, Gävle. Fyrstämplat. Ytslitage, repor, senare upphängningsögla. (Diameter 47)
2 200 SEK | 2021-04-05 11:59 |
2 100 SEK | 2021-04-05 10:02 |
1 800 SEK | 2021-04-04 16:20 |
700 SEK | 2021-04-04 09:49 |
600 SEK | 2021-04-02 10:16 |
600 SEK | 2021-04-02 19:39 |
450 SEK | 2021-04-02 09:50 |
200 SEK | 2021-04-01 23:42 |
100 SEK | Startpris |