Numrerad upplaga. Med förgylld dekor. (Höjd 6, diameter 11)
950 SEK | 2021-04-05 09:01 |
900 SEK | 2021-04-05 12:24 |
500 SEK | 2021-04-04 00:37 |
100 SEK | Startpris |