Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Enstaka smånagg. (Längd 28)
800 SEK | 2021-04-05 11:44 |
750 SEK | 2021-04-05 11:40 |
450 SEK | 2021-04-05 10:34 |
200 SEK | 2021-04-02 12:54 |
200 SEK | 2021-04-02 15:40 |
100 SEK | 2021-04-01 19:35 |
100 SEK | Startpris |