Bronserat gjutgods och marmor. Krönt med mansfigur. Pendel och nyckel finns. Dekorslitage, smärre naggar. (Höjd 30, bredd 40)
800 SEK | 2021-04-05 11:58 |
750 SEK | 2021-04-02 15:57 |
700 SEK | 2021-04-02 14:07 |
450 SEK | 2021-04-01 20:36 |
100 SEK | Startpris |