Glaserat lergods. Med reliefdekor. Hals med lagningar, mynningsnaggar. (Höjd 31)
2 600 SEK | 2021-04-05 11:58 |
2 500 SEK | 2021-04-05 12:52 |
1 800 SEK | 2021-04-05 09:41 |
1 400 SEK | 2021-04-05 07:09 |
550 SEK | 2021-04-04 10:01 |
150 SEK | 2021-04-03 16:25 |
100 SEK | 2021-04-02 03:17 |
100 SEK | Startpris |