Med reliefdekor av kräftor. Delvis förgyllda. En med spricka. Bruksslitage. (Höjd 8, diameter 12)
2 200 SEK | 2021-04-03 21:25 |
2 100 SEK | 2021-04-03 21:07 |
1 600 SEK | 2021-04-02 20:03 |
850 SEK | 2021-04-02 17:29 |
700 SEK | 2021-04-02 16:18 |
250 SEK | 2021-04-02 14:46 |
100 SEK | 2021-04-01 21:43 |
100 SEK | Startpris |