Med handmålad dekor av nejlika. Krackelering, sprickor, kantlagning. (Diameter 23)
1 200 SEK | 2021-04-05 11:58 |
1 100 SEK | 2021-04-05 12:00 |
600 SEK | 2021-04-05 11:53 |
500 SEK | 2021-04-04 23:09 |
350 SEK | 2021-04-04 12:51 |
300 SEK | 2021-04-01 19:20 |
250 SEK | 2021-04-03 15:10 |
150 SEK | 2021-04-02 12:32 |
100 SEK | Startpris |