Kaffekoppar med fat 11st, sockerskål, gräddkanna samt marmeladburk. Enstaka nagg, bruksslitage. (Kopparnas höjd 5, diameter 8,5)
900 SEK | 2021-04-05 11:59 |
850 SEK | 2021-04-05 11:20 |
800 SEK | 2021-04-04 15:36 |
700 SEK | 2021-04-04 06:50 |
500 SEK | 2021-04-02 11:22 |
450 SEK | 2021-04-02 16:22 |
200 SEK | 2021-04-01 22:01 |
100 SEK | Startpris |