Fanerat, med inläggningar av solfjädrar. Fyra flaskor med slipad dekor. Två proppar av silver. Nyckel finns. Flaskor med beläggningar, inredning omarbetad, fläckar, repor. (Höjd 22, 26x16)
950 SEK | 2021-04-05 11:56 |
900 SEK | 2021-04-05 12:02 |
650 SEK | 2021-04-05 09:46 |
450 SEK | 2021-04-02 12:44 |
100 SEK | 2021-04-01 20:21 |
100 SEK | Startpris |