Med handmålad dekor. Bl.a. konturerat brätte. Två med lagningar, naggar, mindre sprickor. (Diameter 22,5)
2 100 SEK | 2021-04-04 06:19 |
2 000 SEK | 2021-04-05 09:40 |
1 500 SEK | 2021-04-04 21:39 |
1 300 SEK | 2021-04-03 20:33 |
1 200 SEK | 2021-04-02 07:26 |
600 SEK | 2021-04-01 20:32 |
250 SEK | 2021-04-01 19:41 |
100 SEK | Startpris |