Skålar med glasinsatser, stämplade MP. Skålfat i tenn, 1800-tal, lagningar, skador. Ishink med dubbla hänklar, m.m. Slitage, bl.a. med bulor. (Största diameter 37)
250 SEK | 2021-04-04 12:03 |
250 SEK | 2021-04-04 12:05 |
150 SEK | 2021-04-04 04:58 |
100 SEK | 2021-04-02 22:12 |
100 SEK | Startpris |