Skulpterade och bronserat trä. Oval form. Med färglagda kopparstick. Förgyllningsslitage, en med skador/sprickor. (25x22)
2 900 SEK | 2021-04-05 11:35 |
2 800 SEK | 2021-04-05 10:38 |
2 500 SEK | 2021-04-05 10:46 |
1 100 SEK | 2021-04-04 21:36 |
950 SEK | 2021-04-04 03:34 |
600 SEK | 2021-04-03 07:55 |
600 SEK | 2021-04-03 08:20 |
400 SEK | 2021-04-02 22:44 |
150 SEK | 2021-04-01 21:35 |
100 SEK | Startpris |