Handtag i brons, med dekor av bl.a. ankare. Blad i stål, stämplat "Norman". Slitage, blad med hack och ytrost. (Utfälld längd 18)
400 SEK | 2021-04-05 11:04 |
400 SEK | 2021-04-05 11:56 |
300 SEK | 2021-04-04 19:15 |
200 SEK | 2021-04-02 10:56 |
200 SEK | 2021-04-03 19:34 |
100 SEK | 2021-04-01 22:19 |
100 SEK | Startpris |