Med handmålad dekor och förgyllning. Undertill med skrivtecken. En med kantspricka, krackelering. (Höjd 35)
450 SEK | 2021-04-05 12:33 |
400 SEK | 2021-04-02 14:14 |
300 SEK | 2021-04-04 11:36 |
100 SEK | 2021-04-02 11:29 |
100 SEK | Startpris |