Kanna, Franz Santesson, år 1900. Stop 2st, 1800-tal. Kanna, GAB, m.m. Slitage, bulor, en med skador. (Högsta höjd 32)
450 SEK | 2021-04-05 15:33 |
400 SEK | 2021-04-04 22:02 |
300 SEK | 2021-04-05 09:01 |
200 SEK | 2021-04-04 04:49 |
100 SEK | 2021-04-02 07:13 |
100 SEK | Startpris |