Konturerat brätte. Med tryckt dekor. Krackelering, bruksslitage. (Diameter 24)
1 500 SEK | 2021-04-04 13:40 |
1 400 SEK | 2021-04-05 04:46 |
1 000 SEK | 2021-04-03 19:47 |
200 SEK | 2021-04-01 20:47 |
100 SEK | Startpris |