Mässing. Med dekor av stående lejon och tre kronor. Graverad dekor och datering. Bakomliggande spegelglas. Spegelglaset med skador, enstaka förstärkningar, slitage. (Längd 8)
850 SEK | 2021-04-05 11:55 |
800 SEK | 2021-04-05 09:25 |
650 SEK | 2021-04-05 10:12 |
350 SEK | 2021-04-02 22:11 |
300 SEK | 2021-04-02 08:52 |
100 SEK | Startpris |