Med dekor av kräfta och förgyllning. Bruksslitage, smärre fotnaggar. (Längd 35)
1 300 SEK | 2021-04-05 11:55 |
1 200 SEK | 2021-04-05 12:00 |
800 SEK | 2021-04-03 19:20 |
600 SEK | 2021-04-02 21:08 |
550 SEK | 2021-04-02 21:56 |
400 SEK | 2021-04-02 12:49 |
150 SEK | 2021-04-01 19:37 |
100 SEK | 2021-04-01 19:31 |
100 SEK | Startpris |