Porslin. Med i form av sittande kvinna. Handmålad dekor och förgyllning. Stämplad. Kjolnaggar, ett finger med avslag. (Höjd 25)
900 SEK | 2021-04-05 02:53 |
850 SEK | 2021-04-02 19:30 |
800 SEK | 2021-04-02 14:14 |
200 SEK | 2021-04-01 21:12 |
100 SEK | 2021-04-01 19:31 |
100 SEK | Startpris |