Stop 2st, Johan Friedrich Werrenrath, Lund, 1854/57 samt terrin med lock, Västerås, 1800-tal. Slitage, terrinen med bulor och anlupen, ett stop med förstärkningar. (Höjd 21)
450 SEK | 2021-04-04 16:49 |
400 SEK | 2021-04-04 20:10 |
300 SEK | 2021-04-03 22:40 |
250 SEK | 2021-04-03 22:25 |
100 SEK | 2021-04-02 07:26 |
100 SEK | Startpris |