Skulpterad trä. Med dekor av blomster. Bemålad. Insats i koppar. Slitage, ytskador, insats ärgad. (Höjd 20, diameter 28)
1 200 SEK | 2021-04-05 08:59 |
1 100 SEK | 2021-04-05 11:44 |
600 SEK | 2021-04-05 08:21 |
100 SEK | 2021-04-02 03:19 |
100 SEK | Startpris |