Kannor 2st, rokoko samt fat, rokokostil, 1900-tal. Lindade handtag. Repor. (Längsta längd 41)
350 SEK | 2021-04-04 11:57 |
300 SEK | 2021-04-04 21:45 |
150 SEK | 2021-04-02 11:34 |
100 SEK | Startpris |