Förgylld koppar. Med reliefdekor av figuscen och roccailer. Invändigt med glasmålning. Glasmålningen med skador. Ytslitage. (8x6)
3 800 SEK | 2021-04-05 01:43 |
3 600 SEK | 2021-04-05 09:15 |
2 200 SEK | 2021-04-04 09:45 |
2 000 SEK | 2021-04-04 22:37 |
1 200 SEK | 2021-04-04 08:44 |
1 100 SEK | 2021-04-02 17:04 |
1 100 SEK | 2021-04-03 15:03 |
600 SEK | 2021-04-02 10:55 |
500 SEK | 2021-04-01 19:12 |
100 SEK | Startpris |