Mattallrikar 13st, förrättstallrikar 12st, assietter 13st, djupa tallrikar 9st, frukostskålar 4st, serveringsskålar och fat 7st, terriner med lock 2st, såsskål, såskanna samt tillbringare. Bruksslitage, några delar med nagg och spricka.
5 800 SEK | 2021-04-04 19:36 |
5 600 SEK | 2021-04-05 08:56 |
4 200 SEK | 2021-04-05 00:11 |
3 400 SEK | 2021-04-03 20:21 |
3 200 SEK | 2021-04-02 10:38 |
3 000 SEK | 2021-04-01 22:38 |
2 800 SEK | 2021-04-02 10:17 |
2 600 SEK | 2021-04-02 10:16 |
2 400 SEK | 2021-04-01 23:46 |
1 800 SEK | 2021-04-01 23:01 |
1 100 SEK | 2021-04-01 21:29 |
100 SEK | 2021-04-01 20:23 |
100 SEK | Startpris |