132. Matservis, "Ostindia", Rörstrand

Mattallrikar 13st, förrättstallrikar 12st, assietter 13st, djupa tallrikar 9st, frukostskålar 4st, serveringsskålar och fat 7st, terriner med lock 2st, såsskål, såskanna samt tillbringare. Bruksslitage, några delar med nagg och spricka.

Varunr 339373

5 April 2021 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 5 800 SEK13 00 SEK14 00 SEK

5 800 SEK2021-04-04 19:36
5 600 SEK2021-04-05 08:56
4 200 SEK2021-04-05 00:11
3 400 SEK2021-04-03 20:21
3 200 SEK2021-04-02 10:38
3 000 SEK2021-04-01 22:38
2 800 SEK2021-04-02 10:17
2 600 SEK2021-04-02 10:16
2 400 SEK2021-04-01 23:46
1 800 SEK2021-04-01 23:01
1 100 SEK2021-04-01 21:29
100 SEK2021-04-01 20:23
100 SEK Startpris

2021-04-05 Månadsauktion, Måndag den 5 april Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.10-12.00 Söndag kl.14-16.00 Måndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms