Automatic. Stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 38mm)
2 300 SEK | 2021-04-05 11:58 |
2 200 SEK | 2021-04-05 11:48 |
2 100 SEK | 2021-04-04 17:04 |
1 900 SEK | 2021-04-02 12:33 |
1 800 SEK | 2021-04-19 09:06 |
1 600 SEK | 2021-04-01 23:48 |
1 300 SEK | 2021-04-02 09:19 |
1 100 SEK | 2021-04-01 23:18 |
600 SEK | 2021-04-01 19:27 |
100 SEK | Startpris |