Dubbla dörrar, med bakomliggande spegelglas. Enstaka dekorskador och lagningar. (38x28)
950 SEK | 2021-04-05 12:04 |
900 SEK | 2021-04-05 12:04 |
550 SEK | 2021-04-05 11:25 |
450 SEK | 2021-04-04 11:50 |
350 SEK | 2021-04-01 23:19 |
350 SEK | 2021-04-02 20:55 |
100 SEK | Startpris |