Förgylld stålboett. Armband i stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Glas med repor, bruksslitage. (Diameter 22mm)
500 SEK | 2021-04-05 11:34 |
450 SEK | 2021-04-05 11:02 |
400 SEK | 2021-04-04 17:03 |
100 SEK | 2021-04-01 20:35 |
100 SEK | Startpris |