Stengods. I form av pelikan. Stämplad. Mindre fotnaggar. (Höjd 17,5)
1 500 SEK | 2021-04-04 10:26 |
1 500 SEK | 2021-04-04 13:16 |
950 SEK | 2021-04-03 14:04 |
900 SEK | 2021-04-04 09:07 |
650 SEK | 2021-04-03 11:29 |
550 SEK | 2021-04-03 13:13 |
450 SEK | 2021-04-03 10:14 |
400 SEK | 2021-04-02 00:50 |
350 SEK | 2021-04-01 20:26 |
300 SEK | 2021-04-01 22:27 |
100 SEK | 2021-04-01 19:23 |
100 SEK | Startpris |