Tenn. Med reliefdekor av blomster. Ytslitage, repor, fläckar. (Bredd 16)
600 SEK | 2021-04-05 11:56 |
550 SEK | 2021-04-02 16:40 |
400 SEK | 2021-04-05 10:19 |
300 SEK | 2021-04-05 07:10 |
100 SEK | Startpris |