Förgylld stålboett. Armband i läder. Mindre bruksslitage. (Diameter 35mm)
600 SEK | 2021-04-04 22:39 |
550 SEK | 2021-04-05 12:02 |
250 SEK | 2021-04-05 11:26 |
150 SEK | 2021-04-02 15:23 |
100 SEK | 2021-04-01 20:36 |
100 SEK | Startpris |