Boett i silver av Lars Boye, Stockholm, 1777. Förgyllt verk. Emaljerad urtavla. Urverket signerat och numrerat. Urtavla med skador, slitage, smärre bulor. (Diameter 45mm)
1 500 SEK | 2021-04-05 10:25 |
1 500 SEK | 2021-04-05 10:26 |
150 SEK | 2021-04-01 23:21 |
100 SEK | Startpris |