Herrarmbandsur, Fleurier. Certina Bristol samt Plosy. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Största diameter 35mm)
750 SEK | 2021-04-04 02:11 |
700 SEK | 2021-04-05 11:50 |
600 SEK | 2021-04-04 21:42 |
400 SEK | 2021-04-02 15:21 |
350 SEK | 2021-04-02 13:28 |
350 SEK | 2021-04-02 13:45 |
200 SEK | 2021-04-01 23:02 |
100 SEK | 2021-04-01 20:36 |
100 SEK | Startpris |