Uppläggningsfat samt tillbringare 2st. En tillbringare från 1900-talets första hälft. Bruksslitage, den äldre med glasyrbortfall. (Fatets längd 42)
1 900 SEK | 2021-04-05 11:13 |
1 800 SEK | 2021-04-03 19:41 |
1 400 SEK | 2021-04-02 16:54 |
1 000 SEK | 2021-04-02 06:46 |
100 SEK | 2021-04-01 21:05 |
100 SEK | Startpris |