Stengods. I form av svan. Signerad, stämplad. Fläckar. (Höjd 63)
3 600 SEK | 2021-03-14 11:59 |
3 400 SEK | 2021-03-14 08:04 |
3 400 SEK | 2021-03-14 09:55 |
2 600 SEK | 2021-03-14 08:34 |
1 800 SEK | 2021-03-14 00:10 |
1 200 SEK | 2021-03-12 20:04 |
1 100 SEK | 2021-03-12 09:56 |
950 SEK | 2021-03-12 11:24 |
350 SEK | 2021-03-12 06:28 |
300 SEK | 2021-03-12 00:31 |
150 SEK | 2021-03-11 21:56 |
100 SEK | Startpris |