Förgyllt boett. Emaljerad urtavla. Går ej. Visare saknas, repor, glas med sprickor. (Diameter 50mm)
350 SEK | 2021-03-14 11:58 |
300 SEK | 2021-03-13 11:31 |
100 SEK | Startpris |