Delvis förgylld stålboett. Armband i läder. Går ej. Slitage, boetten baktill ärgad, fläckar. (Diameter 25mm)
200 SEK | 2021-03-13 19:30 |
150 SEK | 2021-03-13 11:40 |
100 SEK | 2021-03-12 20:37 |
100 SEK | Startpris |