Quartz. Förgylld boett. Stålarmband. Repor, armband delvis löst. (Diameter 30mm)
1 100 SEK | 2021-03-14 11:35 |
1 000 SEK | 2021-03-14 01:40 |
300 SEK | 2021-03-14 08:05 |
100 SEK | 2021-03-12 07:26 |
100 SEK | Startpris |