Mahogny och valnöt. Med skuren dekor. Lod, pendel och nyckel finns. Enstaka fanerskador och avslag. (Höjd 134)
2 100 SEK | 2021-03-12 15:10 |
2 000 SEK | 2021-03-12 09:36 |
700 SEK | 2021-03-11 19:56 |
100 SEK | 2021-03-11 19:37 |
100 SEK | Startpris |