Delvis förgylld stål. Går vid inskrivningstillfäle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 35mm)
850 SEK | 2021-03-13 00:35 |
800 SEK | 2021-03-12 07:39 |
350 SEK | 2021-03-12 23:09 |
250 SEK | 2021-03-12 11:40 |
150 SEK | 2021-03-12 07:25 |
100 SEK | 2021-03-11 22:49 |
100 SEK | Startpris |