Glaserat stengods. Med reliefdekor av ödlor. Stämplad. Sprickor, krackelering, ytslitage. (Höjd 27)
2 200 SEK | 2021-03-14 10:39 |
2 100 SEK | 2021-03-13 14:53 |
1 300 SEK | 2021-03-14 08:49 |
1 100 SEK | 2021-03-12 16:50 |
850 SEK | 2021-03-12 15:15 |
600 SEK | 2021-03-12 09:03 |
550 SEK | 2021-03-11 20:44 |
350 SEK | 2021-03-11 22:59 |
250 SEK | 2021-03-11 21:13 |
150 SEK | 2021-03-11 19:07 |
100 SEK | 2021-03-11 19:06 |
100 SEK | Startpris |