Glaserat stengods. Med reliefdekor av figurer. Stämplad. Krackelering, mynning med glasyrskada, fläckar. (Höjd 28, diameter 30)
2 400 SEK | 2021-03-13 13:25 |
2 300 SEK | 2021-03-14 10:41 |
1 400 SEK | 2021-03-13 14:50 |
600 SEK | 2021-03-12 10:13 |
350 SEK | 2021-03-12 06:56 |
250 SEK | 2021-03-11 22:58 |
100 SEK | 2021-03-11 19:07 |
100 SEK | Startpris |