Quartz. Förgyllt stålarmband. Boettens baksida med gravyr. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 33mm)
2 800 SEK | 2021-03-14 11:11 |
2 700 SEK | 2021-03-11 21:06 |
2 400 SEK | 2021-03-13 22:52 |
2 000 SEK | 2021-03-12 07:38 |
650 SEK | 2021-03-11 22:40 |
550 SEK | 2021-03-11 22:30 |
100 SEK | Startpris |